HavaSuPark Bungalows

Mavikent Mh, ,Yenicepınar Cad. 2, 07390 Kumluca/Antalya

ADRES

Müsaitseniz geleceğiz telefonları ve postası:

          +90 242 886 7299 

         +90 535 790 59 94   

         e-Mail:  info@havasupark.com

Bizi takip edin

Show More
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Kara Yolu:

-Kendi Aracınızla:Antalya'dan Muğla yönüne 90 km gidildikten sonra Kumluca girişinden sola Mavikent'e dönün, Mavikent'ten 3,5 km Adrasan yolunu takip ettiğinizde ulaşmış olursunuz.

-Muğla yönünden geliyorsanız, Kumluca-Antalya çıkışındaki domatesli kavşaktan sağa, Mavikent yönüne dönüyorsunuz.

-İkinci bir yol ise; eğer aynı gün içinde çok fazla yol yapmamışsanız,  Antalya'dan Muğla yönüne 65 km gidildikten sonra sola Adrasan(Çavuşköy)'a dönüldüğünde tabiatın içinden, yavaş bir seyirle, 2. kalite asfalt yolu izleyerek  15 km sonra Adrasan'a ve 25. km de HavaSuPark'a ulaşırsınız.

-Otobüs ile: Kamil Koç, Pamukkale ve Metro firmalarının İstanbul ve Ankara'dan Kumluca'ya direkt seferleri var. Kumluca'dan Mavikent minibüsüne bineceksiniz. Aradığınızda sizi Mavikent'ten alacağız.

-Hava Yolu: 

Antalya hava alanından şehirlerarası otobüs terminaline, servis aracı ile gidilir, buradan Kumluca arabasına binilir. Kumluca'dan minibüsle Mavikent'e ulaşılır. Bizi ararsanız sizi Mavikent'ten alacağız.

                                   ** Denize 3,5 km, orman içinde, tepe üstündeyiz... **                                                          

 

DOĞAYA UYUMLU BİR TATİL KEYFİ...

İNSANOĞLU, DOĞAYA UYUMLU YARATILMIŞTIR. BÜYÜK ŞEHİRLERDE YAŞAMAY A ÇALIŞTIKÇA, RUHUNUZ  STRES YAŞAMAKTA VE SİZE KARŞI GELMEKTEDİR.

NE ZAMAN TOPRAĞA BASSAK, BİR ÇİÇEĞİ DALINDA KOKLASAK RAHATLADIĞIMIZI HİSSEDERİZ.

TAM DA BU SEBEP İLE HAVASUPARK  OTEL  GERÇEK TATİL VE RAHATLAMA İMKANINI SUNARAK , TÜM KONUKLARINA STRESTEN KURTULMANIN KEYFİNİ YAŞATIYOR...

HER ALANI DOĞAYA UYUMLU ŞEKİLDE OLUŞTURULMUŞ YAŞAM ALANLARINDA, SİZ VE ÇOCUKLARINIZ NEFES ALDIĞINIZI HİSSEDECEK VE AYRILMAYI DÜŞÜNEMEYECEKSİNİZ...

BELKİ DE BİR GÜN SİZ DE BURALARA YERLEŞİRSİNİZ...