HavaSuPark Bungalows

Mavikent Mh, ,Yenicepınar Cad. 2, 07390 Kumluca/Antalya

ADRES

Müsaitseniz geleceğiz telefonları ve postası:

          +90 242 886 7299 

         +90 535 790 59 94   

         e-Mail:  info@havasupark.com

Bizi takip edin

Show More
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Kara Yolu:

-Kendi Aracınızla:Antalya'dan Muğla yönüne 90 km gidildikten sonra Kumluca girişinden sola Mavikent'e dönün, Mavikent'ten 3,5 km Adrasan yolunu takip ettiğinizde ulaşmış olursunuz.

-Muğla yönünden geliyorsanız, Kumluca-Antalya çıkışındaki domatesli kavşaktan sağa, Mavikent yönüne dönüyorsunuz.

-İkinci bir yol ise; eğer aynı gün içinde çok fazla yol yapmamışsanız,  Antalya'dan Muğla yönüne 65 km gidildikten sonra sola Adrasan(Çavuşköy)'a dönüldüğünde tabiatın içinden, yavaş bir seyirle, 2. kalite asfalt yolu izleyerek  15 km sonra Adrasan'a ve 25. km de HavaSuPark'a ulaşırsınız.

-Otobüs ile: Kamil Koç, Pamukkale ve Metro firmalarının İstanbul ve Ankara'dan Kumluca'ya direkt seferleri var. Kumluca'dan Mavikent minibüsüne bineceksiniz. Aradığınızda sizi Mavikent'ten alacağız.

-Hava Yolu: 

Antalya hava alanından şehirlerarası otobüs terminaline, servis aracı ile gidilir, buradan Kumluca arabasına binilir. Kumluca'dan minibüsle Mavikent'e ulaşılır. Bizi ararsanız sizi Mavikent'ten alacağız.

                                   ** Denize 3,5 km, orman içinde, tepe üstündeyiz... **                                                          

 

5 Eylül 2004 tarihinde resmen faaliyete geçen HavaSuPark (eski adıyla HavaSu Köy), Nur ve Haluk Sağlamer tarafından yumurtlanmıştır. İyiki de yumurtlamış mıyız? Daha önce gelenler, bizi tanıyıp ortamı görenler öyle diyorlar... (Buraya gülücük koyacaktık ama herkes kendi gülsün isterse).
 
HavaSuPark ilk gelenler için başta; "bu ne yahu, tüm konuklar arkadaş herhalde, toplanıp gelmişler galiba" izlenimi bıraksa da ilerleyen dakikalarda kendilerini de o arkadaş grubunun bir parçası olarak bulduklarında biraz duygu dalgalanması geçirmiyor değiller. Bu travma için özür dilemiyoruz..! (Buraya da bi gülücük yakışırdı ama neyse). 
İlk birkaç saat içinde küçüklerimiz için abi/abla, akranlarımız için Nur/Haluk, büyüklerimiz içinse, Nur-Haluk'tan, oğlum-kızım'a hatta evladım'a uzayan bir evrim geçirdiğimiz de doğrudur.(nakarat).
 
En çok duymayı sevdiğimiz şeyler, 
-Burası sitedeki fotoğraflardan daha güzelmiş.
-Mmmm nefis, bunun tarifini verir misin?
-10 yıl önce gelmiştik ya, orada tanıştıklarımızla hala görüşüyoruz...
-Aman yarabbi, burası balık kaynıyor...
-Bu koyları keşfetmemiş olmaları çok iyi...
-3 gündür buradayız ama 15 gün tatil yapmış gibi hissediyoruz...
-Aaa, bunu yapmak bu kadar kolay mıymış...
-Her şey ne kadar doğal ve güzel...
-Buraya gelenleri/gelecekleri nasıl böyle uyumlu kişilerden seçiyorsunuz?
-İnanmıyorum bütün bunları siz mi yaptınız?
-Hey, burası müze gibi...
Kısaca, biz şöyleyiz/böyleyiz reklamı yapmaktansa misafirlerimizin ağzından duyduklarımızı aktararak bizim hakkımızda, HavaSuPark hakkında bir fikir sahibi olmanızı sağlamaya çalışacağız.
Aklımıza geldikçe ekleyeceğiz... Şu anda bir site yenileme çalışması içindeyiz ve tecrübesi olanlar bilir ki çok sıkıntılı bir iş...
Yukarıya ıslak imzalı yorumları okuyabileceğiniz bir "Yorumlar" seçeneği koyduk, tüm yorumları ekleyemedik ama zamanla olacak...
 
Önemli:
-Denize uzaklığımız 3,5 km'dir. Yürüyerek 15 dakikada gidilip, 1,5 saatte dönülür, malum, biraz yokuştur. Ancak kendi aracınızla yada giden birileriyle kumsala kadar ulaşma imkanınız var. Lütfen bunu dikkate alıp geliniz, aksi taktirde deniz kenarı sanıp gelenlerin tatili zehir olmasın diye size deniz kenarı otel arayıp, götürüp yerleştirmek zorunda kalıyoruz.
-Aracınız yoksa, bir tane kiralamanız tavsiye olunur. Arazi taşıtı kiralamak keyfinize kalmış ancak, çevrede gezilecek tüm yerlere otomobille gidebilirsiniz.
-Yakın çevrede bakkal-çakkal olmadığı için araçsız gelecekseniz tedarikli olunuz.
-Gelirken spor kıyafet ve ayakkabılarınızı, mayonuzu, plaj havlunuzu, terliğinizi ve iyi niyetinizi getirmeyi unutmayınız.